Piękno

Intensywna kuracja rozświetlająca? Pomogą Ci kosmetyki ze złotem!

Wróciłaś z wakacji albo wypoczęłaś na kilkudniowym urlopie w domu, Twoja cera stała się promienna i wyraźnie odmłodniała, a Ty nie wiesz, co zrobić, by ponownie nie zszarzała? Zanim znowu rzucisz się w wir obowiązków, zaplanuj intensywną kurację rozświetlającą. Pomoże Ci złota woda i kosmetyki, których skład został wzbogacony złotem koloidalnym.

Dlaczego złoto? Sprawdź, zanim znajdzie się w Twojej łazience!

Złoto w kosmetyce wykorzystywane jest od dawna. Nietrudno się dziwić – wykazuje udowodnioną skuteczność dla wszystkich rodzajów cery, także dla cery problematycznej i tej ze specjalnymi potrzebami. Doskonale nawilża, odżywia i regeneruje. Co więcej – wyraźnie odmładza! Nie tylko redukuje widoczność zmarszczek, ale także – skutecznie zapobiega powstawaniu kolejnych. Kosmetyki wzbogacone złotem, w tym również złota woda wspomagają leczenie trądziku, łagodzą podrażnienia i wykazują działanie antybakteryjne. Doskonale sprawdzają się w przypadku ekstremalnego przesuszenia skóry, liszajów i ropni. Jak wykorzystać je w kuracji rozświetlającej?

Krok pierwszy: oczyszczanie

Rozświetlona skóra wymaga kompleksowego oczyszczenia. Niestety – nie wystarczą tradycyjne kosmetyki i sposoby. Warto zafundować swojej skórze maksymalnie intensywną kurację i sięgnąć po złotą wodę! Woda demineralizowana, wzbogacona cząsteczkami złota koloidalnego jest przeznaczona do stosowania zewnętrznego. Zapewnia coś więcej, niż zwykłe oczyszczenie. Złota woda to sposób na pełne oczyszczenie organizmu drogą skórną.

Krok drugi: peeling skóry twarzy

Starannie oczyszczona skóra twarzy potrzebuje peelingu. Złuszczanie martwego naskórka za pomocą dedykowanych cząsteczek skutecznie poprawi jej koloryt, pobudzi krążenie krwi i przygotuje ją na działanie kolejnych kosmetyków, intensyfikując ich działanie.

Krok trzeci: Maseczka nawilżająca

Ostatnim etapem intensywnej, domowej kuracji nawilżającej jest zastosowanie maseczki. Warto sięgnąć po produkt, który działa maksymalnie odżywczo, pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia skóry i przyspiesza regenerację naskórka. Jakie jeszcze cechy powinna mieć maseczka, którą zastosujesz dwa razy w tygodniu? Przede wszystkim – powinna wzmacniać elastyczność skóry twarzy, natłuszczać, chronić i wygładzać skórę.

O tym pamiętaj!

Chociaż przeprowadzanie peelingu i nakładanie maseczki to zadania, które musisz wykonać dwa razy w tygodniu, jest coś, co dla swojej skóry możesz robić codziennie! Złota woda, bo o niej mowa pozwoli Ci cieszyć się rezultatami intensywnej, domowej kuracji rozświetlającej przez długi czas!