Lifestyle

Jak wygląda przyjęcie weselne w restauracji?

Artykuł sponsorowany.

Przyjęcie weselenie w restauracji to forma spotkania w gronie najbliższych po ceremonii zaślubin, która cieszy się coraz większą popularnością. Przyjemny klimat restauracyjnego wnętrza, fachowa obsługa oraz pyszne dania to tylko nieliczne atuty organizacji przyjęcia w tej formie.

Przyjęcie weselne duże czy małe?

Ilość gości zapraszam na przyjęcie wesele jest indywidualną kwestią każdej pary młodej. Małe przyjęcie weselne – obecnie coraz częściej pary decydują się na organizacje właśnie takiego przyjęcia. Decyzja ta podyktowana jest budżetem, chęcią przeznaczenia pieniędzy na inne cele,  zaproszeniem tylko najbliższych osób często bez dzieci. Oczywiście nie ma to nie ma w tym nic złego i dziwnego, tak zorganizowane wesele z mniejszą liczbą osób jest równie piękne i magiczne jak wielkie i huczne przyjęcie. Aby zapewnić odpowiednik klimat warto zadbać o detale, dodatki czy akcesoria, które uświetnią taką uroczystość i nadadzą charakterystycznej atmosfery. Warto zdać się na profesjonalistów, przedsiębiorstwo Pracownia TADAM w swojej bogatej ofercie zapewnia wiele ciekawych dodatków do wykorzystania w ten piękny dzień.

Organizacja przyjęcia weselnego w restauracji od A do Z

Zatem jak zorganizować obiad weselny w restauracji? Choć wydaje się to skomplikowane wcale takie nie jest! Stworzenie listy ulubionych restauracji i rozmowa z menedżerami pomoże rozwiać wątpliwości, które miejsce będzie najlepsze. Kolejno należy omówić z personelem liczbę gości oraz oczekiwania co do organizacji tego wydarzenia, wybrać menu i dopytać o nurtujące kwestie. Zadbać by na kilka miesięcy w wcześniej podpisać umowę a ostanie szczegół dopiąć przynajmniej tydzień przed wydarzeniem. Zapewni to gwarancję, że tego dnia wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Ile trwa przyjęcie weselne w restauracji? To kwestia indywidualna jednak najczęściej małe przyjęcie weselne rozpoczyna się obiadem a kończy na kolacji późnym wieczorem. Dłużej natomiast trwają wesela, które prócz przyjemnego spotkania przy stole oferują zabawy i tańce na parkiecie. Goście wówczas z chęcią bawią się nawet do białego rana.

Detale i dodatki – klucz do sukcesu

Piękno tkwi w szczegółach, dlatego tak ważne w tym dniu jest zadbanie o dodatki. Piękny topper na tort, świeże kwiaty, świece, sztuczne kryształy czy inne akcesoria to elementy składowe uroczystej weselnej atmosfery. Niektórym parom temat jak ozdobić restaurację na przyjęcie weselne spędza sen z powiek. Nie potrzebnie! Wystarczy zdać się na profesjonalistów, którzy chętnie doradzą i podpowiedzą co w danej lokalizacji sprawdzi się najlepiej. W Pracowni TADAM dostępne są różnego rodzaju ozdoby, które podkreślą charakter wydarzenia oraz wpiszą się w myśl przewodnią każdego wesela: glamour, w stylu rustykalnym czy innym z tematycznym motywem.

W co warto zainwestować jeżeli chodzi o ozdoby i dodatki? Na pewno w piękne i personalizowane akcesoria takie jak lustrzany napis do powieszenia z imionami Pary Młodej, księgę gości w oryginalnym wydaniu czy imienne winietki. Każda Para Młoda odnajdzie z pewnością coś dla siebie pośród wielu akcesoriów od Pracowni TADAM.