Lifestyle

Jak zaprojektować fotoksiążkę ślubną?

Artykuł partnera.

Fotoksiążka ślubna może być wyjątkową i bezcenną pamiątką dla każdej pary małżeńskiej. Pozwala zgromadzić w jednym miejscu najpiękniejsze wspomnienia z ceremonii zaślubin oraz uroczystości weselnej. Stanowi nowoczesną alternatywę dla klasycznego albumu na zdjęcia, w którym fotografie są wklejane lub wsuwane w foliowe kieszenie. Możliwość wydruku zdjęć bezpośrednio na stronach fotoksiążki to nie tylko ogromna wygoda oraz gwarancja trwałości zdjęć, ale także ultraelegancki wygląd. Fotoksiążka prezentuje się niezwykle świeżo, lekko i gustownie. Dodatkowe możliwości personalizacji sprawiają, że każda fotoksiążka jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

Jak stworzyć fotoksiążkę „Ślub”?

Stworzenie własnej fotoksiążki ślubnej, która pozwoli zachować Ci najpiękniejsze wspomnienia na długie lata jest niezwykle proste. W sklepie internetowym Empik Foto znajdziesz mnóstwo inspiracji i rozwiązań, dzięki którym przebrniesz przez cały proces zrelaksowany i z przyjemnością.

Wybierz ulubione zdjęcia do fotoksiążki

Pierwsze, co powinieneś zrobić, to przygotować pulę ulubionych zdjęć ze ślubu w postaci plików cyfrowych. Dobrze, jeśli w głowie stworzysz sobie jakąś historię, która odzwierciedla prawdziwe emocje tego dnia. Mogą być to zdjęcia z porannych przygotowań, tworzenia fryzury i makijażu, przebierania się w stroje ślubne, spotkania ze świadkami, ceremonii kościelnej i oczywiście z przyjęcia weselnego. Ważne, aby zdjęcia były dobrej jakości, odpowiednio ostre i najlepiej, żeby wychodziły spod ręki jednego fotografa, co gwarantuje spójność i jednolity styl albumu. Gdy ten proces uznasz za zakończony, możesz przejść do kolejnego etapu tworzenia fotoksiążki „Ślub”.

Skorzystaj z kreatora fotoksiążki w Empik Foto

Jeśli zdecydowałeś się na zakup fotoksiążki w sklepie internetowym Empik Foto, zapoznaj się z ogromem możliwości, które może Ci on zaoferować. W asortymencie znajdziesz kilkadziesiąt gotowych szablonów w różnej stylistyce. Możesz zdecydować się na album w stylu botanicznym, just married, retro lub eleganckim. Gdy dokonasz wyboru, przejdź do kreatora fotoksiążki, który został stworzony po to, aby jak najbardziej ułatwić Ci zadanie. Teraz masz możliwość wyboru formatu, rodzaju papieru i oprawy swojego albumu. Następnie testuj układy zdjęć, dobieraj tła i skorzystaj z narzędzia elementów dekoracyjnych, które pozwolą Ci nadać ostatecznego charakteru Twojej fotoksiążce. Cały proces powinien przebiegać bardzo intuicyjnie tak, abyś płynnie i bez nerwów mógł ukończyć swój projekt i szybko zobaczyć ostateczny efekt.  

Zamów fotoksiążkę „Ślub” w Empik Foto

Z intuicyjnym, profesjonalnym kreatorem stworzysz wysokiej jakości fotoksiążkę ślubną, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Taką pamiątkę z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim nowożeńcom. Przekonaj się sam i zamów fotoksiążkę pełną wspomnień i pozytywnych emocji, która stanie się pamiątką nie tylko dla młodej pary, ale także dla kolejnych pokoleń.