Piękno

Wolumetria twarzy — wymodeluj rysy bez użycia skalpela!

Artykuł partnera.

Sprzeciwiamy się grawitacji! Stanowcze NIE mówimy brakowi jędrności, utracie gęstości i opadaniu policzków. Dzięki wolumetrii twarzy przywrócimy Twoim rysom właściwe proporcje i sprawimy, że odzyskasz piękny, młody wygląd.
Kwas hialuronowy to substancja, która doskonale sprawdziła się w medycynie estetycznej, ale my chcemy więcej! Wymodelujemy Twoje policzki bez użycia skalpela, tylko za pomocą owego kwasu hialuronowego — bez ingerencji chirurgicznej i powikłań.

Wolumetria twarzy, czyli nieinwazyjne modelowanie

Wolumetria twarzy to nieinwazyjny zabieg, w którym do modelowania policzków wykorzystuje się kwas hialuronowy. To właśnie on przywraca gęstość, jędrność i utracony owal twarzy. Dzięki tej substancji można podkreślić kości policzkowe i wykonturować żuchwę. 

Korekcja kształtu twarzy odbywa się bez ingerencji chirurgicznej. Wolumetria twarzy polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w wybrane partie twarzy. Wykorzystując ów preparat, wykonuje się korektę nosa, wypełnia zmarszczki i bruzdy oraz powiększa usta. 

Dla kogo wolumetria twarzy to dobry wybór?

Nie tylko starsze, dojrzałe osoby skorzystają z zabiegu modelowania twarzy kwasem hialuronowym. Wiele młodych kobiet boryka się z utratą jędrności skóry i przedwczesną grawitacją, czyli opadającymi policzkami.  

Jeśli nie jesteś zadowolona z owalu swojej twarzy lub chcesz poprawić swoje rysy, wolumetria z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest dla Ciebie. 

Wolumetria twarzy? Naturalnie!

Czasy, kiedy panowała moda na nadmiernie powiększone usta i zbyt mocno zaznaczone kości policzkowe, dawno już minęły. Modelowanie twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego gwarantuje naturalny efekt. 

Aplikowany w skórę preparat z kwasem hialuronowym zwiększa objętość tkanek miękkich. Szybko zauważysz, że Twoje policzki stały się jędrne i elastyczne. Substancja ta jest w pełni bezpieczna. Nie doświadczysz krwiaków i wylewów podskórnych. Wszystko dzięki temu, że kwas hialuronowy naturalnie występuje w Twojej skórze. 

Wolumetria twarzy najczęściej przebiega w znieczuleniu miejscowym. Jednak jest to tak mało inwazyjny zabieg, że czasem i ono nie jest konieczne (wszystko zależy od Twojego progu bólu). 

Jak przebiega wolumetria twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego?

Kwas hialuronowy podaje się za pomocą cienkiej igły lub kaniuli (tępo zakończona igła). Preparat wiąże wodę w skórze, przez co wygładza zmarszczki, unosi owal twarzy i nawilża skórę. Aby kwas hialuronowy precyzyjnie wchłonął się w wyznaczone miejsca, specjalista wykonuje delikatny masaż. 

Czasem po zabiegu pojawia się niewielki obrzęk lub zaczerwienienie. Objawy te ustępują po 2-3 dniach. Po zabiegu od razu wracasz do swoich codziennych czynności. 

Efekty wolumetrii twarzy

Na efekty wolumetrii twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego nie czekasz długo. Od razu zaobserwujesz:

  • poprawę jędrności skóry, 
  • spłycenie zmarszczek, 
  • większą objętość skóry twarzy, 
  • wymodelowane policzki, 
  • poprawę kształtu linii żuchwy, 
  • lepsze nawilżenie skóry, 
  • większe napięcie skóry. 

Wolumetria twarzy działa niczym lifting bez użycia skalpela, sprawiając, że wyglądasz młodziej, promienniej i co za tym idzie — atrakcyjnie. 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu wolumetrii twarzy

Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Wolumetrię twarzy wykluczają: stany zapalne skóry — opryszczka i trądzik, nadwrażliwość na składniki preparatu, skłonność do powstawania blizn, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe oraz okres ciąży i karmienia piersią. 

Wolumetria twarzy jest zabiegiem, do którego nie musisz się specjalnie przygotowywać. Rekonwalescencja również nie jest konieczna. 

Przywróć sobie młodzieńczy wygląd i zdecyduj się na wolumetrię twarzy. Zyskasz jędrną, gładką i napiętą skórę. Twoja pewność siebie wzrośnie o 100%, a Ty na nowo poczujesz się atrakcyjna i bez kompleksów. Wreszcie bez skrępowania spojrzysz do lustra i polubisz siebie na nowo. 

Sprawdź naszą ofertę na stronie https://drzazgaclinic.pl/zabiegi/wolumetria-twarzy-kwasem-hialuronowym/