Piękno

Co sprezentować na rocznicę ślubu?

Każda z rocznic ślubu jest jednakowo ważna, co ta poprzednia. W końcu każde 365 dni spędzone w miłości i wspólnym wspieraniu się należy odpowiednio celebrować. Niezależnie od tego, czy jest to rocznica Twoja, rodziców, czy innych bliskich, warto ukoronować ją wyjątkowym podarunkiem. Jeżeli zastanawiasz się nad odpowiednim wyborem – kartka z życzeniami, dobry alkohol, czy biżuteria będą zawsze dobrym wyjściem. Zwłaszcza te personalizowane. W końcu kto nie ucieszyłby się z bransoletki, kubka, czy butelki wina ze swoim imieniem?

Biżuteria dla niej

Wybór podarunku dla kobiety jest zawsze prostszy. Perfumy, torebka, czy biżuteria, to coś czemu nie oprze się żadna z pań. Jeżeli chodzi o biżuterię, po kilku latach ślubu już na pewno znasz jej gust. W końcu kupiłeś już pierścionek zaręczynowy, wybieraliście wspólnie obrączki – wiesz jakiego stylu szukać. W zależności od tego, którą rocznicę obchodzicie – wybierz kamień, czy motyw związany z jej nazwą. Kolczyki, naszyjnik, czy bransoletka z kamieniem symbolizującym ilość lat, które spędziliście razem stanie się wspomnieniem, pamiątką i medalionem szczęścia! Bardzo pięknym pomysłem jest dodawanie do obrączek ślubnych kolejnych klejnotów każdego roku małżeństwa – mogą być różne lub jednakowe – decyzja należy do was!

Biżuteria dla niego

Wybór biżuterii dla mężczyzny jest nieco bardziej podchwytliwy. Nie każdy z panów skłonny jest do noszenia takich dodatków lub po prostu nigdy wcześniej nie posiadał biżuterii, dlatego przed zakupem należy upewnić się jaki element byłby najlepszym wyborem. Najbardziej uniwersalnymi upominkami dla panów są oczywiście bransoletki i naszyjniki – krzyżyk, czy nieśmiertelnik, zwłaszcza jeżeli są spersonalizowane unikalnym grawerem! Dla bardziej eleganckich mężczyzn wybierz spinki do mankietów, czy krawata – oryginalne, ozdobione szlachetnym kamieniem lub inicjałami. Bransoletka na sznurku, taka sama dla obu małżonków to miłość i styl w jednym, w dodatku w uniwersalnym wydaniu! Czego chcieć więcej?