Piękno

Spodnie jeansowe – idealny wybór do pracy i na co dzień

Jeansy to najbardziej popularne spodnie na całym świecie. Chętnie noszą je dzieci, nastolatki, kobiety i mężczyźni. Dzisiaj panie, które chcą kupić dla siebie nową parę dżinsowych spodni mają naprawdę w czym wybierać. Na rynku dostępne są bowiem jeansy w różnych fasonach i kolorach. Dżinsy mogą różnić się również długością nogawek.

Czy jeansy są odpowiednie dla każdej sylwetki?

Z noszenia jeansów nie musi dzisiaj rezygnować żadna kobieta. Panie o pełniejszej sylwetce także znajdą dla siebie bez trudu jeansy, które będą dla niej najbardziej korzystne. Pełnej sylwetce sprzyjają między innymi ciemniejsze odcienie. Dlatego warto wybierać jeansy z niedekatyzowanego granatowego denimu. Pełniejszej sylwetce sprzyja także klasyczny, lekko sprany błękit. Zawsze dobrym wyborem są czarne jeansy. Panie o pełniejszej sylwetce nie muszą unikać modnych przetarć – jeśli będą się one układać w pionowe linie, podziałają wysmuklająco. Granatowe i czarne jeansy są uniwersalne, można je nosić zarówno do pracy, jak i na co dzień. Te z przetarciami lepiej sprawdzają się w weekendowych stylizacjach.

Jakie fasony jeansów są dostępne na rynku?

Panie o pełniejszej sylwetce powinny postawić na jeansy, które mają proste nogawki. Dla pań o mocnych udach i dużej pupie najbardziej korzystne są jeansy straight. Spodnie te mają proste nogawki i najlepiej ukryją wspomniane mankamenty sylwetki. Ich dodatkową zaletą jest to, że bardzo efektownie wydłużają nogi. Dla kobiet o obfitych biodrach odpowiedni jest model bootcut. W odróżnieniu od jeansów straight, które mogą mieć wysoki stan lub zapinać się poniżej pępka, bootcut mają na ogół normalny stan. Te i inne fasony jeansów oferuje między innymi sklep Tono.pl. Specjalnością tego sklepu jest sprzedaż damskich ubrań w dużych rozmiarach. Stąd w ofercie dostępne są spodnie jeansowe plus size.

Jeansy to uniwersalne spodnie, które cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet w bardzo różnym wieku. Odpowiednie jeansowe spodnie znajdą dziś dla siebie także kobiety o pełniejszych kształtach.